About Us
O nas O nas

O nas

Poznaj naszą historię

Jeśli szukasz samochodu, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasi pracownicy, to pasjonaci motoryzacji, którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Czekamy na Ciebie! 

 

Firma Wątarski Sp.z o.o. jako autoryzowany dealer marki Škoda działa na włocławskim rynku od ponad 30 lat. Rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku pod nazwą Anmot P.H.U. Sp.z o.o., i od samego początku związana była z w/w marką. W 2008 r. firma przyjęła obecną nazwę – WĄTARSKI Sp. z o.o. Przez te wszystkie lata firma przekształciła się z małej rodzinnej firmy w przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 70 osób. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek: Skoda, Volkswagen Samochody Osobowe i Dostawcze oraz Certyfikowane Używane.

.

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu samochodów, pomagamy także w wyborze odpowiedniej formy finansowania. Zapewniamy obsługę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych oraz odkupujemy samochody używane. W naszych autoryzowanych serwisach Skoda i Volkswagen świadczymy kompleksowe usługi naprawcze. 

 

Posiadamy centrum napraw blacharsko-lakierniczych w którym dokonujemy napraw samochodów wszystkich marek. Świadczymy również usługi całodobowej pomocy drogowej oraz wynajem samochodów. Nasze wieloletnie doświadczenie w motoryzacji potwierdza, że zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejszą sprawą. Dlatego od zawsze dokładamy wszelkich starań aby nasza kadra była kompetentna i wykwalifikowana, a świadczone przez nas usługi były wykonywane na najwyższym poziomie.