Co możemy zrobić
Odkryj Rok Nowości Škoda Odkryj Rok Nowości Škoda

Odkryj Rok Nowości Škoda

Poznaj nowości 2024: Scala, Kamiq, Octavia, Superb i Kodiaq

ODKRYJ ROK NOWOŚCI ŠKODA 2024
 

Odkryj nowe możliwości. Odkryj nową definicję stylu. Odkryj nowy wymiar komfortu. Rok Nowości Škody to ekscytujący krok w przyszłość marki. Poznaj nasze nowe modele: Škodę Superb, Škodę Kodiaq, Škodę Octavia, Škodę Scala i Škodę Kamiq. Zachwyć się dynamicznym designem, bogatym wyposażeniem oraz innowacyjnymi technologiami.
 

Nowe modele Škody czekają na Ciebie. Poznaj ich zalety podczas jazdy próbnej i zapytaj naszego eksperta o indywidualną ofertę.

 

Skontaktuj się z nami

Nowa Škoda Scala
Nowa jakość w klasie kompakt. Robi wrażenie sportową sylwetką, imponującymi osiągami i zaskakująco przestronnym, wygodnym wnętrzem. Podróże stają się jeszcze bardziej bezpieczne i komfortowe dzięki takim funkcjom jak pakiet Assisted Drive. Daj się ponieść.

 

Nowa Škoda Kamiq
Ikona miejskiego SUV-a w nowym, ekscytującym wydaniu. Pewna siebie, zwinna, wspierająca Cię nowoczesnymi technologiami. Odkryj, jak praktyczny jest Virtual Cockpit i jak efektowne reflektory TOP Full LED Matrix ułatwiają jazdę nocą. Podróżuj stylowo i ciesz się komfortem.

 

Nowa Škoda Octavia
Odkryj potęgę doskonałości. Bestseller marki Škoda w nowej wersji łączy prestiż z emocjami. To komfort, jaki dają 3-strefowa klimatyzacja oraz innowacje takie jak wyświetlacz Head-Up. Wyrazisty design budzi podziw, a przestronne wnętrze sprawdzi się zarówno w Twoim życiu prywatnym, jak i zawodowym.

 

Nowa Škoda Superb
Bezpieczeństwo klasy premium i komfort klasy biznes. Škoda Superb czwartej generacji to nowa definicja luksusu, co poczujesz już podczas wsiadania dzięki funkcji Smart Comfort Entry. Dynamiczny design zachwyca elegancją, a w bogato wyposażonym wnętrzu z oświetleniem Ambiente poczujesz się wyjątkowo.

 

Nowa Škoda Kodiaq
Imponujący rasowy SUV po raz pierwszy dostępny także z napędem hybrydowym. Poczuj niezrównany komfort dzięki fotelom z masażem pneumatycznym, zobacz więcej dzięki nowej wersji reflektorów LED Matrix i ciesz się wsparciem innowacyjnych asystentów kierowcy.